Zdrowie, Moda i Uroda

Sukienki na imprezę firmową

Pewne okazje wymagają niecodziennych odświętnych kreacji. Imprezy mogą mieć różny charakter
i warto pamiętać, że nie każda stylizacja będzie odpowiednia na każde wydarzenie. Sukienka na imprezę do klubu nie sprawdzi się podczas spotkania firmowego lub rodzinnego. Sukienki na imprezę znajdziecie na stronie butiku Magmac. Poniżej kilka porad, jakie kreacje wybrać na imprezę firmową.

Zasady imprezy firmowej

Podczas spotkań integracyjnych w firmie obowiązuje luźniejszy styl, jednak nie możemy ubrać się zbyt wyzywająco. Mimo, iż to okoliczności zdecydowanie mniej formalne niż praca w biurze i nie obowiązuje nas oficjalny strój to kreacja nie może wyjść poza pewien stosowny kanon. Niewątpliwie najlepszym wyborem będzie sukienka. Jest to uniwersalna i niezwykle elegancka opcja. Odpowiednio dobrana stylizacja sprawi, że poczujesz się pewnie i kobieco.

Jaką długość sukienki na imprezę wybrać?

Warto zwrócić uwagę na długość sukienki. Imprezy firmowe odbywają się najczęściej po zakończeniu godzin pracy, jednak nie zwalnia to z obowiązku dobrania właściwego stroju. Warto na taką okazję zapomnieć o sukienkach mini, a zamiast nich wybrać sukienkę midi lub maxi. Sukienka midi pasuje przede wszystkim kobietom o sylwetce klepsydry. Panie posiadające figurę typu jabłko i gruszka także mogą wybrać tę długość. Taka sukienka przykryje ich nieco krąglejsze biodra i brzuszek. Sukienkę midi zdecydowanie odradzamy kobietom o masywnych łydkach. U tych pań z pewnością sprawdzi się sukienka maxi. Długie kreacje są bardzo uniwersalne. Mogą je zakładać panie o okrąglejszym brzuszku czy szerokich biodrach. Wbrew powszechnej opinii rozmiar maxi nie jest przypisany wyłącznie wysokim i szczupłym kobietom.

Jaki fason będzie odpowiedni?

Na imprezie firmowej nie warto zakładać modeli gorsetowych. Lepszym wyborem będą klasyczne uniwersalne kroje. Najbardziej popularne są sukienki rozkloszowane, które pasują do każdego typu sylwetki i wieku. Ten fason świetnie podkreśli talię i wyrówna proporcji sylwetki. Co istotne, rozkloszowane sukienki są zawsze na topie i nigdy nie wyjdą z mody. Dzięki temu nie trzeba się martwić, że ubierając taką kreację popełni się modowe faux pas. Niezawodnym wyborem jest także klasyczna mała czarna. Ta kultowa kreacja zawsze dodaje klasy i podkreśla kobiecość. Panie chcące podkreślić swoje kształty mogą zdecydować się na sukienkę ołówkową. Wystarczy, że wybierze się ten typ sukienki o długości midi i stylizacja na spotkanie firmowe gotowa.

Możliwość komentowania Sukienki na imprezę firmową została wyłączona